O nas

Nasza firma na rynku istnieje od 1990 roku. W ciągu ostatnich kilku lat wyspecjalizowaliśmy się głównie w produkcji oraz remoncie aparatury ciśnieniowej dla przemysłu energetycznego, chemicznego oraz rafineryjnego. Wykonujemy również układy tłumiące do generatorów takie jak segmenty tłumiące oraz wyprowadzenia rurowe. Jako nieliczni na rynku oferujemy również gotowe elementy do wymienników: u-rury, ściany sitowe, komory głowice oraz elementy nietypowe wg wytycznych klienta.

Stawiając sobie coraz większe wyzwania w 2019 roku rozpoczęliśmy budowę nowej hali produkcyjnej o powierzchni 1000 m2 dzięki czemu będziemy mogli zwiększyć produkcję.

W ostatnich latach wyspecjalizowaliśmy się również w przerurowaniach wymienników na obiektach. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt który w połączeniu ze zdobytym doświadczeniem pozwala nam w krótkim czasie wymienić część bądź wszystkie uszkodzone rury.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy wyposażony w obrabiarki CNC, giętarki, maszyny specjalistyczne, automaty oraz półautomaty spawalnicze.

Firma posiada własny transport – możliwość odbioru urządzeń do remontu od klienta.

Lata praktyki oraz doświadczenia pozwoliło nam zająć ugruntowaną pozycję na rynku jako solidnego partnera w biznesie energetycznym.